Pola Nadziei dla Hospicjum Elbląskiego w niedzielę....
Drodzy Państwo,
zapraszamy do wzięcia udziału w #akcjażonkilove - czyli POLA NADZIEI DLA HOSPICJUM ELBLĄSKIEGO.
W najbliższą niedzielę, 26 kwietnia 2026 roku w Pasłęku, Drulitach oraz Zielonce Pasłęckiej odbędą się kwesty na rzecz Elbląskiego Hospicjum w ramach światowej akcji „Pola Nadziei”.
Zapraszamy Państwa serdecznie do wzięcia udziału w tej zaszczytnej akcji!
Akcja organizowana jest od 2004 roku. Od tamtej pory rokrocznie biorą w niej udział setki wolontariuszy, wśród których są m.in. uczniowie, przedszkolaki, pedagodzy, rodzice oraz członkowie zaprzyjaźnionych organizacji z terenu Miasta i Gminy Pasłęk.
„Pola Nadziei” to inicjatywa, która umożliwia pozyskanie środków na pomoc osobom ciężko chorym. Hospicjum Elbląskie otacza opieką pacjentów wymagających szczególnego wsparcia, a dzięki kwestom oraz przekazywaniu 1,5% podatku możliwe jest kontynuowanie tej niezwykle ważnej działalności.
Kwesty odbędą się przed i po Mszach Świętych przy Parafiach: św. Józefa, bł. Jerzego Matulewicza i Greckokatolickiej pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Pasłęku, a także przy Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Drulitach oraz Parafii św. Jana Chrzciciela w Zielonce Pasłęckiej.
Dziękujemy jednocześnie za każdy uprzejmy gest!
Każda przysłowiowa złotówka będzie cenna i zaprocentuje dobrem!
Zapraszamy po więcej informacji na www.ehospicjum.pl oraz na profil: www.facebook.com/HospicjumElblaskie/

