„Wakacje z Wojskiem 3”
Urząd Miejski w Pasłęku zaprasza do zapoznania się z kampanią rekrutacyjno-promocyjną „Wakacje z Wojskiem 3”.
Wojsko Polskie realizuje w kolejną edycję programu „Wakacje z wojskiem 3” - dobrowolnego, bezpłatnego szkolenia wojskowego skierowanego przede wszystkim do młodych osób, które chcą aktywnie
i wartościowo spędzić część wakacji, zdobyć nowe doświadczenia oraz sprawdzić się w warunkach służby wojskowej. Tegoroczna edycja programu obejmuje trzy 27-dniowe turnusy organizowane w blisko 90 lokalizacjach na terenie całej Polski.
Program adresowany jest głównie do osób w wieku 18–35 lat – maturzystów, studentów, osób poszukujących wakacyjnego zajęcia lub alternatywy dla pracy sezonowej. Warunkiem udziału jest ukończenie 18. roku życia. Każdy uczestnik otrzyma za udział w szkoleniu wynagrodzenie w wysokości blisko 6 000 zł brutto, a Wojsko Polskie zapewni również zakwaterowanie, wyżywienie, umundurowanie, opiekę medyczną oraz ubezpieczenie.
Terminy turnusów:
- 13 lipca – 8 sierpnia (szkolenie planowane w 16 Pułku Logistycznym w Elblągu)
- 17 sierpnia – 12 września (szkolenie planowane w Pułku Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód w Elblągu, 9 Brygadzie Kawalerii Pancernej w Braniewie i 2 Dywizjonie Przeciwlotniczym w Elblągu)
Zgłoszenie należy złożyć przez Internet, za pośrednictwem Portalu Rekrutacyjnego Wojska Polskiego: https://www.zostanzolnierzem.pl/. Z wygenerowanym wnioskiem i niezbędnymi dokumentami zapraszamy do Wojskowego Centrum Rekrutacji w Elblągu, ul. Królewiecka 167A, 82-300 Elbląg.
W celu uzyskania więcej informacji zapraszamy do kontaktu pod nr tel.: 887 851 207 lub 261 313 469 lub na infolinię nr tel.: 800 180 110.


