UWAGA!!! W dniu 5 czerwca 2026 r. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pasłęku będzie nieczynny.
Informujemy, że w dniu 5 czerwca 2026 roku Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pasłęku będzie nieczynny.
Zgodnie z zarządzeniem Nr 5/2026 Kierownika Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pasłęku z dnia 2 czerwca 2026 roku, dzień 5 czerwca 2026 r. (piątek) został wyznaczony dniem wolnym od pracy dla pracowników Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pasłęku w zamian za przypadające w sobotę święto w dniu 15 sierpnia 2026 roku.
Jednocześnie informujemy, że zasiłki z dnia 05.06.2026 r. będą wypłacane w kasie Ośrodka dnia 03.06.2026 r.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności i prosimy o uwzględnienie tej informacji przy planowaniu spraw urzędowych.
Info: MGOPS Pasłęk

