Stand up - Paweł Chałupka
W dniu 21 maja 2026 roku w Pasłęckim Centrum Kultury i Aktywności odbył się występ Pawła Chałupki z programem „Życie jest nobelon”. Publiczność mogła usłyszeć pełne humoru historie i błyskotliwe obserwacje codzienności w charakterystycznym stylu artysty. Wieczór uzupełnił również support, który rozgrzał widownię przed głównym występem.

