Miasto i Gmina Pasłęk

Stand up - Paweł Chałupka

W dniu 21 maja 2026 roku w Pasłęckim Centrum Kultury i Aktywności odbył się występ Pawła Chałupki z programem „Życie jest nobelon”. Publiczność mogła usłyszeć pełne humoru historie i błyskotliwe obserwacje codzienności w charakterystycznym stylu artysty. Wieczór uzupełnił również support, który rozgrzał widownię przed głównym występem.

Galeria zdjęć

Paweł Chałupka 21.05.26 3 Paweł Chałupka 21.05.26 2 Paweł Chałupka 21.05.26 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności