Pola Nadziei 2026
Dziś, 16 marca 2026 r. Burmistrz Pasłęka Pani Elżbieta Wasiuk wraz z Panią Joanna Łopacką, Kierownikiem Referatu Oświaty i Promocji w Urzędzie Miejskim w Pasłęku, odwiedziły Hospicjum Elbląskie im. dr Aleksandry Gabrysiak, gdzie spotkały się z Panią dr Wiesławą Pokropską oraz Panią Anną Podhorodecką.
Wizyta była okazją do rozmowy na temat tegorocznej edycji akcji „Pola Nadziei”.
Gmina Pasłęk także w tym roku włącza się w tę inicjatywę. W jej ramach 26 kwietnia 2026 r. odbędzie się kwesta na rzecz Hospicjum Elbląskiego. Zachęcamy mieszkańców do włączenia się w tę inicjatywę oraz do przekazania 1,5% swojego podatku na rzecz hospicjum.
Więcej informacji: https://www.ehospicjum.pl/29-Pomoc-dla-Hospicjum.html

