Dzień Działacza Kultury
Z okazji Dnia Działacza Kultury składam serdeczne podziękowania Pani Dyrektor Izabeli Charmuszko oraz całej kadrze i pracownikom PCKiA za pasję, kreatywność i ogromne zaangażowanie w rozwój życia kulturalnego naszej społeczności.
Dziękuję za wszystkie wydarzenia, inicjatywy i codzienną pracę, dzięki którym kultura łączy mieszkańców i wnosi tyle dobra oraz inspiracji.
Życzę Państwu wielu sukcesów, niegasnącej energii, satysfakcji z realizowanych działań oraz kolejnych pięknych przedsięwzięć kulturalnych.
Burmistrz Pasłęka
mgr inż. Elżbieta Wasiuk

