Miasto i Gmina Pasłęk

Umowy na dofinansowanie gminnych inwestycji drogowych

W dniu 10 czerwca 2022 roku podpisane zostały umowy pomiędzy Gminą Pasłęk a Lasami Państwowymi Nadleśnictwo Młynary w ramach których zostaną wyremontowane dwie drogi gminne. Wśród obecnych byli Burmistrz Pasłęka – dr Wiesław Śniecikowski, Pan Adam Kędziora – Nadleśniczy Nadleśnictwa Młynary, Pan Michał Gzowski – Rzecznik Prasowy Lasów Państwowych, Pan Zbigniew Cieśla – Radny Rady Miejskiej w Pasłęku i Sołtys Sołectwa Aniołowo, Pan Henryk Żukowski - Kierownik referatu BGK UM w Pasłęku. Inwestycje polegać będą na remoncie drogi gminnej pomiędzy miejscowością Leszczyna i Aniołowo w ramach którego wykonane zostanie około 900 metrów bieżących utwardzonej nawierzchni oraz wykonanie nawierzchni asfaltowej o długości około 350 metrów w miejscowości Majki. Podpisanie umów jest efektem starań Burmistrza Pasłęka trwających od października 2021 roku. Lasy Państwowe Nadleśnictwo Młynary dofinansowało Gminę Pasłęk kwotą łączną w wysokości 193.300,00 zł co stanowi 50 % kosztów obu inwestycji. Prace mają zostać zrealizowane do końca października 2022 roku.

Galeria zdjęć

Umowy na dofinansowanie gminnych inwestycji drogowych 7 Umowy na dofinansowanie gminnych inwestycji drogowych 6 Umowy na dofinansowanie gminnych inwestycji drogowych 5 Umowy na dofinansowanie gminnych inwestycji drogowych 4 Umowy na dofinansowanie gminnych inwestycji drogowych 3 Umowy na dofinansowanie gminnych inwestycji drogowych 2 Umowy na dofinansowanie gminnych inwestycji drogowych 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności