Miasto i Gmina Pasłęk

RADOSNA WIELKANOC – WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

Pasłęcki Ośrodek Kultury zorganizował konkurs plastyczny pt. "Radosna Wielkanoc". Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu.  Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim tak ciekawych pomysłów! O terminie otwarcia wernisażu wystawy oraz wręczeniu nagród i dyplomów będziemy Państwa  informować.

 

II kategoria - uczniowie klas 1 – 3 szkół podstawowych

1 miejsce - Nikola Głuszyk

2 miejsce - Gabriela Hulanicka

3 miejsce - Julian Kaczorek

wyróżnienie - Jakub Gajcy

wyróżnienie - Aleksandra Bałaban

wyróżnienie - Gabriela Samojłowicz

 

III kategoria – uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych

1 miejsce - Julia Samojłowicz

 

V kategoria – uczniowie szkół średnich

1 miejsce - Klaudia Mączkowska

2 miejsce - Jakub Madajczyk

 

VI kategoria – dorośli

1 miejsce - Bogusława Głuszyk

2 miejsce - Aneta Sobota

 

Gratulujemy!

 


 


Galeria zdjęć

RADOSNA WIELKANOC - prace plastyczne - Nikola Głuszyk RADOSNA WIELKANOC - prace plastyczne RADOSNA WIELKANOC - prace plastyczne RADOSNA WIELKANOC - prace plastyczne RADOSNA WIELKANOC - prace plastyczne RADOSNA WIELKANOC - prace plastyczne RADOSNA WIELKANOC - prace plastyczne RADOSNA WIELKANOC - prace plastyczne RADOSNA WIELKANOC - prace plastyczne RADOSNA WIELKANOC - prace plastyczne RADOSNA WIELKANOC - prace plastyczne
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności