Miasto i Gmina Pasłęk

"Pasłęckie Barwy Jesieni" - wernisaż wystawy

28 sierpnia 2023 r. w Galerii Pasłęckiego Ośrodka Kultury odbył się wernisaż wystawy poplenerowej pleneru malarskiego „Pasłęckie Barwy Jesieni”, który trwał od 22 do 28 sierpnia. W plenerze wzięli udział: Zygmunt Prończyk, Ewa Łukiewska, Benedykt Kroplewski, Jan Lewdorowicz, Ewa Prelewska, Józef Chomnicki, Anna Panek, Bohdan Paczkowski, Zbyszek Opalewski, Zbigniew Szmurło, Grażyna Komorska, Ewa Bogucka-Pudlis, Halina Różewicz - Książkiewicz. Wystawę uroczyście otworzyli Burmistrz Pasłęka dr Wiesław Śniecikowski oraz dyrektor POKu Izabela Wiśniewska. Burmistrz Pasłęka w imieniu władz Miasta i Gminy Pasłęka podziękował artystom za udział w plenerze malarskim, szczególne gratulacje i nagrody złożył na ręce Zbyszka Opalewskiego oraz Jana Lewdorowicza. Oprawę muzyczną wernisażu zapewnił, grając na saksofonie, Wojciech Haza. Prace malarskie można oglądać do końca września. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ekspozycją!

Galeria zdjęć

DSC07569 DSC07415 DSC07418 DSC07428 DSC07429 DSC07431 DSC07433 DSC07438 DSC07440 DSC07445 DSC07446 DSC07453 DSC07457 DSC07469 DSC07472 DSC07476 DSC07483 DSC07485 DSC07491 DSC07494 DSC07497 DSC07502 DSC07507 DSC07510 DSC07511 DSC07514 DSC07522 DSC07526 DSC07540 DSC07545 DSC07547 DSC07550 DSC07551 DSC07557 DSC07561 DSC07576 DSC07580 DSC07601 DSC07605 DSC07617 DSC07618 DSC07623 plener_malarski_2023_28082023_038 DSC07386 DSC07397 DSC07402 DSC07381
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności