Miasto i Gmina Pasłęk

POK Dance - pierwsze zajęcia

W poniedziałek 7 października 2024 r. w Pasłęckim Ośrodku Kultury odbyły się pierwsze zajęcia Videoclip Dance oraz Dancehall, podczas których dzieci i młodzież poznawały podstawy tańca i gimnastyki, nie zabrakło także ciekawych choreografii tanecznych oraz dużej dawki wiedzy teoretycznej. Zajęcia łączą w sobie świetną zabawę i naukę koordynacji ruchowej oraz poprawiają wydolność fizyczną i kształtują poczucie rytmu.

Zapisz się już teraz!

Zapewniamy rozwój pod okiem wykwalifikowanej kadry dyplomowanych instruktorów, występ na corocznej Gali Tanecznej w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, udział w turniejach tanecznych, warsztaty oraz obozy taneczne podczas ferii zimowych i wakacji.

Galeria zdjęć

DSC07102 DSC07082 DSC07087 DSC07093 DSC07097 DSC07098
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności