Miasto i Gmina Pasłęk

Nowy samochód dla OSP.

W dniu 22 kwietnia 2022 roku Burmistrz Pasłęka dr Wiesław Śniecikowski  uczestniczył w przekazaniu lekkiego samochodu ratowniczo gaśniczego GLBARt1/2,5 na podwoziu IVECO dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Aniołowie. Przekazany samochód poprawi bezpieczeństwo pożarowe mieszkańców wsi Aniołowo oraz gminy Pasłęk. Samochód na wyposażeniu posiada beczkę na wodę gaśniczą o pojemności 1000 litrów oraz zbiornik na środek pianotwórczy  o pojemności 100 litrów, samochód jest zarejestrowany na 6 osób co zwiększy ilość przewożonych strażaków. Przekazany  samochód zastąpi wysłużonego  VW – T4 będącego obecnie na wyposażeniu OSP. Przekazanie było możliwe dzięki staraniom Burmistrza Pasłęka oraz przychylności Rady Miejskiej.

W przekazaniu uczestniczyli: Wójt Gminy Gronowo Elbląskie – Marcin Ślęzak, Burmistrz Pasłęka – dr Wiesław Śniecikowski, Sołtys wsi Aniołowo, Radny Rady Miejskiej – Zbigniew Cieśla, Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Aniołowie – Krzysztof Wiczyński, kierowca-konserwator – Krzysztof Karczewski.

Galeria zdjęć

IMG_20220422_130908 IMG_20220422_122853 IMG_20220422_122846 IMG_20220422_130912 IMG_20220422_130915
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności