Miasto i Gmina Pasłęk

Zimowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Pasłęka – boisko sportowe Orlik przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Pasłęku

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pasłęku zaprasza na II Zimowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Pasłęka, który odbędzie się 22 lutego 2025 r. (sobota) ma boisku sportowym Orlik przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Pasłęku. Zgłoszenia przyjmowane są na maila miroslaw.plawgo@mosir.paslek.pl.

Serdecznie zapraszamy!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia