Miasto i Gmina Pasłęk

Życzenia dla maturzystów 2024

Drodzy Maturzyści

Nadszedł dla Was czas wielkiej próby – przystępujecie do jednego z ważniejszych egzaminów w swoim życiu – egzaminu dojrzałości. 

Życzę Wam jasnego i otwartego umysłu, wykorzystania wiedzy i umiejętności, którą nabyliście w szkołach, a także wiary w siebie!

Niech matura będzie dla Was doskonałym wstępem w dorosłe życie, które będziecie budować mądrze i odpowiedzialne. Życzę Wam odwagi w podejmowaniu mądrych decyzji oraz konsekwencji w urzeczywistnianiu ambitnych planów życiowych. 

Pomyślności i trzymam za Was kciuki!

 

Burmistrz Pasłęka

mgr inż. Elżbieta Wasiuk

 

W Gminie Pasłęk w Zespole Szkół w Pasłęku oraz w Zespole Szkół Ekonomicznych i Technicznych już jutro przystąpi do egzaminu z języka polskiego 124 maturzystów. Egzaminy pisemne odbędą się od 7 do 24 maja, a egzaminy ustne od 11 do 25 maja. Według nowej formuły w tym roku maturzyści będą musieli obowiązkowo przystąpić do egzaminów pisemnych: z języka polskiego, języka obcego nowożytnego i matematyki, a także do jednego egzaminu pisemnego z przedmiotu do wyboru. Obowiązkowe będą również egzaminy ustne z języka polskiego oraz języka obcego.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności