Miasto i Gmina Pasłęk

Zmieniłeś piec? Pamiętaj o wypełnieniu deklaracji CEEB

Przypominamy, iż zgodnie z art. 27g  ust. 1 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o wspieraniu termomodernizacji i remontów oraz o centralnej ewidencji emisyjności budynków (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1446 ze zm.) właściciel lub zarządca budynku lub lokalu składa do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta deklarację o źródłach ciepła lub źródłach spalania paliw, o których mowa odpowiednio w art. 27a ust. 2 pkt 1 lit. a i c, zwaną dalej "deklaracją", w terminie 14 dni od dnia pierwszego uruchomienia tego źródła ciepła lub źródła spalania paliw

Deklarację do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków prowadzonej przez Główny Urząd Nadzoru Budowlanego można złożyć za pośrednictwem Urzędu Miejskiego w Pasłęku, II piętro, pokój nr 17.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności