Miasto i Gmina Pasłęk

Zaproszenie na turniej siatkówki plażowej

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pasłęku zaprasza na Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Pasłęka, który odbędzie się w sobotę, 26 lipca 2025 r. w Parku Ekologicznym. Początek turnieju o godz. 9:00. 

Zapisy na turniej drogą mailową m.plawgo@mosirpaslek.pl  lub w dniu turnieju na miejscu zawodów.

Serdecznie zapraszamy!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności