Miasto i Gmina Pasłęk

Zaproszenie na spektakl teatralny Aleksandra Fredry pt. "Zemsta"

W sobotę, 11 września 2021 r. o godz. 17:00 w sali widowiskowo-kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury odbędzie się spektakl teatralny Aleksandra Fredry pt. "Zemsta" w wykonaniu aktorów z Grupy Teatralnej POK oraz Grupy Teatralnej z filii POK w Zielonce Pasłęckiej.

Serdecznie zapraszamy!!! WSTĘP WOLNY.

Kolejne spektakle odbędą się:

22 września 2021 r. godz. 10:00, godz. 13:00 - spektakle dla szkół

23 września 2021 r. godz. 10:00, godz. 13:00 - spektakle dla szkół

 

 

Reżyseria, opracowanie muzyczne: Marcin Tomasik

 

Asystent reżysera: Lucyna Hulanicka

 

Scenografia: Zygmunt Prończyk

 

OBSADA:

CZEŚNIK RAPTUSIEWICZ - Mikołaj Guzek

 

KLARA – jego synowica Marcelina Kokot

 

REJENT MILCZEK - Marek Janiszewski

 

WACŁAW – syn Rejenta Dawid Krasiński

 

PODSTOLINA - Kornelia Kazimierczuk

 

PAPKIN - Mateusz Krasiński

 

DYNDALSKI - Michalina Zagulska

 

ŚMIGALSKI - Jola Bajgot

 

MULARZE - Weronika Biłas, Ola Bajgot

 

Zemsta-plakat wydarzenia, spektakl teatralny

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności