Miasto i Gmina Pasłęk

ZAPROSZENIE NA SPEKTAKL OLSZTYŃSKIEGO TEATRU LALEK - BIAŁE TANGO W PASŁĘKU

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na spektakl Olsztyńskiego Teatru Lalek - Białe Tango w Pasłęku.

Spot promujący spektakl:

https://www.youtube.com/watch?v=CfWUPm0olvg&feature=youtu.be

Na stronie www Pasłęckiego Ośrodka Kultury  udostępnimy link do spektaklu, który będzie aktywowany 20 listopada o godz. 12:15 (link będzie aktywny tylko w tym terminie).

 

Projekt realizowany przy pomocy finansowej Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności