Miasto i Gmina Pasłęk

Szczepienia przeciwko COVID-19

16 stycznia 2022 roku (niedziela) w Oratorium przy Kościele św. Bartłomieja w Pasłęku w godzinach od 9:00 do 15:00 organizowane będą po raz kolejny szczepienia przeciw COVID – 19 w ramach Narodowego Programu Szczepień jako Mobilna Jednostka Szczepień. Szczepienia szczepionką firmy Johnson & Johnson lub Pfizer są dedykowane osobom powyżej 16 roku życia bez konieczności wcześniejszej rejestracji. Serdecznie zapraszamy.

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności