Miasto i Gmina Pasłęk

Zakończenie roku szkolnego klas VIII w Szkole Podstawowej nr 2 w Pasłęku

20 czerwca 2024 r. uczniowie klas VIII Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Pasłęku uroczyście zakończyli rok szkolny 2023/2024.

Z tej okazji szkołę zaszczycili swoją obecnością zaproszeni goście: Burmistrz Pasłęka Elżbieta Wasiuk, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Anna Szymanek oraz Wiceprezes ds. sportowych KS Polonii Pasłęk Pan Piotr Borysewicz.

W zakończeniu roku szkolnego udział wzięli uczniowie dwóch klas VIII wraz z wychowawcami i dyrekcją placówki. Spośród wszystkich rozpoczynających dziś wakacje wyróżniono 12 uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce oraz zajęli wysokie miejsca, reprezentując szkołę w zawodach sportowych. Średnią 6.0 uzyskała Hanna Tywoniuk.

Burmistrz Pasłęka Elżbieta Wasiuk podziękowała za trud i zaangażowanie w pracę oraz życzyła nauczycielom, pracownikom oświaty i uczniom wszelkiej pomyślności oraz udanych i słonecznych wakacji. 

 

Galeria zdjęć

IMG_9503 IMG_9507 IMG_9519 IMG_9525 IMG_9526 IMG_9527 IMG_9529 IMG_9532 IMG_9533 IMG_9545 IMG_9547 IMG_9565 IMG_9589 IMG_9621 IMG_9628 IMG_9634 IMG_9637 IMG_9640 IMG_9644 IMG_9649 IMG_9663 IMG_9666 IMG_9668 IMG_9669 IMG_9672
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności