Miasto i Gmina Pasłęk

Z przykrością przyjeliśmy wiadomość o śmierci śp. Ryszarda Wrońskiego.

krzyż z wstążką
Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy
śp. Ryszarda Wrońskiego
Członka Zarządu Powiatu w Elblągu,
Radnego Rady Powiatu w Elblągu,
Radnego Rady Miejskiej w Pasłęku kadencji 1994 – 1998,
Członka Zarządu Miasta i Gminy Pasłęk kadencji 1994 – 1998.
W naszej pamięci pozostanie jako człowiek
o niezwykłej osobowości, bardzo pracowity
i życzliwy, niezwykle zaangażowany w sprawy
naszego regionu, który całe swoje życie
poświęcił wsi i rozwojowi rolnictwa.
Całej pogrążonej w żałobie
Rodzinie oraz Bliskim i Przyjaciołom
składamy w tych trudnych chwilach
najszczersze wyrazy współczucia, wsparcia i otuchy.


Przewodniczący
Rady Miejskiej w Pasłęku
mgr Marian Matuszczak
Zastępca Burmistrza
mgr Marek Sarnowski
Burmistrz Pasłeka
dr Wiesław Śniecikowski


powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności