Miasto i Gmina Pasłęk

Z przykrością przyjeliśmy informację o śmierci śp. Witolda Kosiorka.

Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Ś.P.
Witolda Kosiorka

muzyka, wieloletniego członka Kapeli SZTAMA,
współpracownika Pasłęckiego Ośrodka Kultury,
osoby bardzo zaangażowanej w rozwój życia
społeczno-kulturalnego Miasta i gminy Pasłęk.

W naszej pamięci pozostanie jako osoba życzliwa,
dobra, o niezwykłej osobowości,
cenny członek społeczności Miasta i gminy Pasłęk.

Łącząc się w żałobie i smutku

Całej Rodzinie, bliskim i przyjaciołom

składamy wyrazy szczerego współczucia.

 

Przewodniczący

Rady Miejskiej w Pasłęku

mgr Marian Matuszczak

Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury

mgr Izabela Wiśniewska

Burmistrz Pasłęka

dr Wiesław Śniecikowski

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności