Miasto i Gmina Pasłęk

Z przykrością przyjeliśmy informację o śmierci Śp. Jerzego Kulona.

ŁĄCZĄC SIĘ W ŻAŁOBIE I SMUTKU

ŻEGNAMY

ŚP.
Jerzego Kulona
Byłego Pracownika Urzędu Miejskiego w Pasłęku

pełniącego w latach 1991-2020 funkcję Strażnika Miejskiego.

 

W naszej pamięci pozostanie jako osoba niezwykle uczynna,

pracowita, życzliwa, dobra, o niezwykłej osobowości,

cenny członek społeczności Miasta i Gminy Pasłęk.

 

Pogrążonej w żałobie

RODZINIE

składamy najszczersze wyrazy współczucia.

 

Przewodniczący Rady Miejskiej w Pasłęku

mgr Marian Matuszczak

Pracownicy Urzędu Miejskiego w Pasłęku

Burmistrz Pasłęka

dr Wiesław Śniecikowski

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności