Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza na wernisaż wystawy prac Anny Panek, który odbędzie się 23 czerwca (czwartek) o godz. 18:00 w galerii POK. Oprawa muzyczna: Wojciech Haza - saksofon