Miasto i Gmina Pasłęk

Wspomnienia Wołyniaków zamieszkujących w Zielonce Pasłęckiej

W filmie przedstawiono wspomnienia Pani Janiny i Pana Edmunda Leśniewicz, którzy w lipcu 1945 roku przybyli do Zielonki Pasłęckiej wspólnie z innymi mieszkańcami Wołynia. Spotkanie odbyło się 7 października 2025 roku w mieszkaniu Państwa Leśniewiczów.

Relacja została przygotowana przez sekcję filmową PCKiA w Pasłęku – Panią Barbarę Nowak i Pana Jerzego Miąskowskiego.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia filmu. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności