Miasto i Gmina Pasłęk

Współfinansowanie zakupu samochodu służbowego dla policji...

12 kwietnia 2023 roku zostało podpisane porozumienie pomiędzy Gminą Pasłęk reprezentowaną przez Burmistrza Pasłęka dra. Wiesława Śniecikowskiego a Komendą Miejską Policji w Elblągu reprezentowaną przez Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu insp. Roberta Muraszko. 

 

Porozumienie dotyczyło przekazania środków finansowych na współfinansowanie zakupu samochodu służbowego z przeznaczeniem dla Komisariatu Policji w Pasłęku. 

Pasłęcki samorząd, który od wielu lat wspiera policję w zakupie nowego sprzętu, przeznaczył na ten cel środki w wysokości 20.000 zł.

 

Spotkanie było także okazją do złożenia podziękowań Burmistrzowi Pasłęka i Radzie Miejskiej w Pasłęku za podejmowane działania i inicjatywy na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców miasta i gminy Pasłęk oraz całego naszego regionu.

 

 

Galeria zdjęć

5-IMG_2738 1-IMG_2729 2-IMG_2730 3-IMG_2733 4-IMG_2734
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności