Miasto i Gmina Pasłęk

Wizyta Burmistrza Pasłęka na Politechnice Gdańskiej

W środę, 14 maja 2025 r. Burmistrz Pasłęka Pani Elżbieta Wasiuk oraz Inspektor Referatu Budownictwa i Gospodarki Komunalnej Pan Kazimierz Lipnicki uczestniczyli w ćwiczeniach projektowych zorganizowanych na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej.
Podczas zajęć studenci kierunku architektura zaprezentowali wstępne koncepcje zagospodarowania przestrzennego Pasłęka, przygotowane w ramach współpracy uczelni z samorządem.
Przedstawione projekty obejmowały propozycje rozwiązań urbanistycznych, rewitalizacyjnych oraz koncepcji przestrzeni publicznych, które mogą stać się inspiracją dla przyszłych działań planistycznych w mieście.
Spotkanie było również okazją do wymiany doświadczeń oraz dyskusji nad kierunkami rozwoju przestrzennego Pasłęka.

Galeria zdjęć

Ćwiczenia projektowe na Politechnice Gdańskiej_1 Ćwiczenia projektowe na Politechnice Gdańskiej_2 Ćwiczenia projektowe na Politechnice Gdańskiej_3 Ćwiczenia projektowe na Politechnice Gdańskiej_4 Ćwiczenia projektowe na Politechnice Gdańskiej_5 Ćwiczenia projektowe na Politechnice Gdańskiej_6
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności