Miasto i Gmina Pasłęk

Wielkanocne spotkania w Środowiskowych Domach Samopomocy w Kwietniewie i Rzecznej

W środę, 9 kwietnia 2025 r.  Burmistrz Pasłęka Pani Elżbieta Wasiuk uczestniczyła w śniadaniu wielkanocnym zorganizowanym w Środowiskowym Domu Samopomocy w Kwietniewie. Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze, sprzyjającej rozmowom, wspólnemu spędzaniu czasu i dzieleniu się świąteczną radością.

Dzień później, w czwartek 10 kwietnia 2025 r. Zastępca Burmistrza Pasłęka Pan Damian Bereżański odwiedził Środowiskowy Dom Samopomocy w Rzecznej, gdzie również odbyło się symboliczne śniadanie wielkanocne z udziałem uczestników i kadry ośrodka. 

Z okazji Świąt Wielkanocnych Burmistrz Pasłęka oraz Zastępca Burmistrza składają wszystkim uczestnikom i pracownikom Środowiskowych Domów Samopomocy w Kwietniewie i Rzecznej najserdeczniejsze życzenia:
Spokojnych, radosnych i pełnych dobrej energii świątecznych dni, spędzonych w gronie najbliższych i w atmosferze wzajemnego wsparcia.

Foto: ŚDS w Kwietniewie i Rzecznej

Galeria zdjęć

Śniadanie Wielkanocne w Środowiskowym Domu Samopomocy w Kwietniewie_1 Śniadanie Wielkanocne w Środowiskowym Domu Samopomocy w Kwietniewie_2 Śniadanie Wielkanocne w Środowiskowym Domu Samopomocy w Rzecznej_3 Śniadanie Wielkanocne w Środowiskowym Domu Samopomocy w Rzecznej_4
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności