Miasto i Gmina Pasłęk

WALNE ZGROMADZENIE WĘDKARZY

W niedzielę 7 listopada br. w Sali Rycerskiej Urzędu Miejskiego w Pasłęku odbyło się zaległe Walne Zgromadzenie sprawozdawczo – wyborcze z działalności Koła Polskiego Związku Wędkarskie Nr 14 a w Pasłęku za rok 2020 i 2021. W zgromadzeniu udział wzięło 20 członków koła (na 496 opłacających składki) oraz zaproszeni goście w osobie Burmistrz Pasłęka dr Wiesław Śniecikowski, Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa w Starostwie Powiatowym Krzysztof Grygo oraz Wiceprezes Zarządu Okręgu PZW w Elblągu ds. Ochrony i Zagospodarowania Wód Mariusz Ciepieniak. Przed rozpoczęciem przedstawiania sprawozdań Prezes Przemysław Klarecki wręczył Burmistrzowi Wiesławowi Śniecikowskiemu odznakę „Zasłużony dla Polskiego Związku Wędkarskiego” nadaną przez Zarząd Główny PZW w uznaniu zasług wniesionych w rozwój i upowszechnianie wędkarstwa. Zarząd Główny PZW przyznał też Odznakę Złotą z Wieńcami, którą otrzymał Leszek Sawicz za wieloletnią działalność na rzecz wędkarstwa. Następnie przedstawione zostały sprawozdania z działalności koła, po przyjęciu których jednogłośnie zostało udzielone absolutorium ustępującemu zarządowi. Kolejnym punktem zebrania było przeprowadzenie wyboru prezesa oraz zarządu i komisji na kadencję 2021-2024. Na prezesa koła zgłoszona została jedna kandydatura w osobie Przemysława Klareckiego, który w głosowaniu jawnym został wybrany jednogłośnie. Na zakończenie odbyła się dyskusja, po której obrady zostały zakończone.

info: R.Tokarski

Galeria zdjęć

48423-3268-walne-zgromadzenie-u-wedkarzy-2-3 48424-3268-walne-zgromadzenie-u-wedkarzy-3-3 48425-3268-walne-zgromadzenie-u-wedkarzy-4-3 48430-3268-walne-zgromadzenie-u-wedkarzy-9-3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności