Miasto i Gmina Pasłęk

VIII Maraton MTB Pasłęk 2022 z dofinansowaniem pasłęckiego samorządu

W dniu dzisiejszym tj. 27 kwietnia 2022 roku Burmistrz Pasłęka dr Wiesław Śniecikowski podpisał umowę z Grupą Rowerową „Team Mustang Pasłęk”, reprezentowaną przez Prezesa Pana Tomasza Tuniewicza oraz Pana Marcina Krasowskiego  – sekretarza klubu na realizację zadania" VIII Pasłęcki MTB Maraton".

Team Mustang Pasłęk otrzyma dotację w wysokości 5 tys. zł jako wsparcie realizacji zadania własnego gminy Pasłęk w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu na realizację zadania pn. "Upowszechnianie kultury fizycznej poprzez kolarstwo".

Zachęcamy Państwa do udziału w tej imprezie, która odbędzie się w dniu 4 czerwca 2022 roku.

Zdjęcie do VIII Maraton MTB Pasłęk 2022 z dofinansowaniem pasłęckiego samorządu
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności