Miasto i Gmina Pasłęk

Uszkodzona rzeźba z makietą miasta oraz rowerek wodny

Z przykrością informujemy, że w miniony weekend w naszym mieście doszło do zniszczenia dwóch elementów, które są częścią naszej wspólnej przestrzeni – uszkodzona została rzeźba z makieta miasta przy ul. Biskupa Ignacego Krasickiego oraz jeden z rowerków wodnych znajdujących się w Parku Ekologicznym w Pasłęku.

To smutne, gdy miejsca, z których wszyscy korzystamy i które tworzą charakter naszego miasta, ulegają zniszczeniu. Sprawą zajmuje się już Policja, jednak zachęcamy każdego, kto mógł widzieć coś niepokojącego, do podzielenia się informacjami z odpowiednimi służbami.

Dbajmy razem o to, aby nasze miasto pozostało piękne i przyjazne. Nawet drobne gesty troski mają znaczenie.

 

Galeria zdjęć

1 2 3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności