Miasto i Gmina Pasłęk

Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Pasłęka w sobotę...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pasłęku zaprasza miłośników siatkówki na Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Pasłęka, który odbędzie się w sobotę, 20 lipca 2024 r. w pasłęckim Parku Ekologicznym. Rozpoczęcie turnieju o godz. 9:00. Zgłoszenia prosimy wysyłać na maila: mosirmirek@vp.pl
Zapraszamy! 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności