Miasto i Gmina Pasłęk

Turniej Koszykówki o Puchar Burmistrza Pasłęka

W środę, 25 czerwca 2025 r. o godzinie 16:00 w Zespole Szkół przy ul. Zwycięstwa 28 w Pasłęku odbędzie się Turniej Koszykówki 3x3 o Puchar Burmistrza Pasłęka dla dziewcząt i chłopców z klas VI-VIII.

Zachęcamy do wspólnego kibicowania!

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności