Miasto i Gmina Pasłęk

MISTRZOSTWA POLSKI ZRZESZENIA LZS W LA

W dniach 7-8 czerwca 2024 r. we Włocławku odbyły się Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce w kategoriach U18, U20 i U23. Pasłęccy lekkoatleci na tych zawodach wywalczyli trzy medale. 
Złoty medal w rzucie oszczepem zdobył zawodnik Polonii Pasłęk Artur Cytlał U23. Srebrny medal w biegu na 400 m wywalczyła Patrycja Wróbel U23 zawodniczka UKS Gimpas Pasłęk.
W drugim dniu mistrzostw Patrycja w biegu na 200 m zdobyła brązowy medal. Pozostali reprezentanci zajęli następujące miejsca: 4 miejsce Bartosz Wójtowicz U20 (Polonia Pasłęk) pchnięcie kulą, 5 miejsce Maciej Szczepański U23 (Polonia Pasłęk) 100 m i 200 m, 9 miejsce Wiktoria Pielech U20 (Polonia Pasłęk) rzut dyskiem, 15 miejsce Martyna Adamczyk U20 (Polonia Pasłęk) rzut oszczepem, 16 miejsce Julia Plawgo U18 (UKS Gimpas Pasłęk) 800 m.

Gratulujemy zawodnikom i trenerom klubowym Pani Magdzie i Panu Piotrowi Borysewicz oraz Panu Piotrowi Zienkiewiczowi.

Wszystkim serdecznie gratulujemy! 

Info i foto: glospasleka.pl

 

Galeria zdjęć

59399-4681-mistrzostwa-lzs-0-3 59400-4681-mistrzostwa-lzs-1-3 59401-4681-mistrzostwa-lzs-2-3 KS Polonia Pasłęk- sekcja lekkiej atletyki 1 KS Polonia Pasłęk- sekcja lekkiej atletyki 2
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności