Miasto i Gmina Pasłęk

Stypendia sportowe 2022 - kolejna umowa

W dniu dzisiejszym Burmistrz Pasłęka podpisał umowę o przyznaniu stypendium sportowego na rok 2022 z kolejnym młodym sportowcem – Krzysztofem Sosnowskim – Międzynarodowym Wicemistrzem Polski Juniorów i Mistrzem Polski Juniorów.

W 2021 roku Krzysztof Sosnowski został powołany do Kadry Narodowej Juniorów Polskiego Związku Golfa, a w tym roku już do Kadry Narodowej Seniorów na 2022 rok.

W spotkaniu uczestniczyła także mama sportowca Pani Bożena Sosnowska. Burmistrz Pasłęka pogratulował golfiście tak znaczących i wartościowych wyników sportowych i życzył dalszych sukcesów !

 

Stypendia sportowe otrzymują sportowcy, którzy w minionym roku osiągnęli wysokie wyniki sportowe rangi mistrzowskiej na szczeblu krajowym i arenach międzynarodowych. Na stypendia sportowe w tym roku Gmina w swoim budżecie przeznaczyła 19 tys. zł. Stypendia przyznawane są na okres 12 miesięcy.

 

Galeria zdjęć

foto_1 foto_3 foto_4
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności