Miasto i Gmina Pasłęk

Spotkanie Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej

W dniu 29 listopada 2024 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Pasłęku odbyło się spotkanie wspólników tj. gmin i miast partycypujących w udziałach Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej KZN - Warmia i Mazury Sp. z o. o., której celem jest budowa mieszkań o przystępnych cenach dla osób z ograniczonym budżetem. Misja spółki polega na zapewnieniu godnych warunków mieszkaniowych dla wszystkich, niezależnie od ich statusu społecznego czy finansowego oraz dążenie do stworzenia społeczności, w której każdy ma szansę na własne mieszkanie. 

Galeria zdjęć

IMG_0540 IMG_0542 IMG_0543 IMG_0544 IMG_0545 IMG_0548
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności