Miasto i Gmina Pasłęk

Spotkanie opłatkowe Klubu Honorowych Krwiodawców w Pasłęku

W czwartek, 21 grudnia 2023 r. w sali im. Stanisława Paździora w Urzędzie Miejskim w Pasłęku odbyło się spotkanie opłatkowe Klubu Honorowych Krwiodawców w Pasłęku. Gośćmi krwiodawców byli Burmistrz Pasłęka dr Wiesław Śniecikowski, Prezes Okręgu PCK w Elblągu Jerzy Pędzisz, Kierownik Oddziału Rejonowego w Elblągu Magdalena Zaleś. Zaproszeni goście przekazali zebranym życzenia świąteczne i podzielili się opłatkiem. Podczas spotkania prezes Jerzy Pędzisz wręczył prezesowi pasłęckiego koła Mariuszowi Perlejewskiemu medal 65-lecia PCK.

Krwiodawcy dziękują sponsorom tegorocznego spotkania: Michał Zarzeka – cukiernia Hildebrandt, Krzysztof i Ewa Bieńkowscy – Cukiernia Bieńkowscy, Restauracja Boston, Restauracja Nova, Restauracja Hotelik 51, Arkadiusz Cebula, Grzegorz Lisowski, Kamil Szulago, Mariusz Skorupa, Paki Prints – Piotr Borysiewicz.

Foto: glospasleka

Galeria zdjęć

57327-4401-krwiodawcy-2024-0-3 57328-4401-krwiodawcy-2024-1-3 57329-4401-krwiodawcy-2024-2-3 57330-4401-krwiodawcy-2024-3-3 57331-4401-krwiodawcy-2024-4-3 57332-4401-krwiodawcy-2024-5-3 57335-4401-krwiodawcy-2024-8-3 57336-4401-krwiodawcy-2024-9-3 57337-4401-krwiodawcy-2024-10-3 57338-4401-krwiodawcy-2024-11-3 57339-4401-krwiodawcy-2024-12-3 57340-4401-krwiodawcy-2024-13-3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności