Miasto i Gmina Pasłęk

Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Pasłęka

W sobotę, 30 maja 2026 roku, w Parku Ekologicznym w Pasłęku odbył się Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Pasłęka, zorganizowany przez Pasłęckie Centrum Kultury i Aktywności.

Po emocjonujących meczach zwycięstwo wywalczyła para Paweł i Wojciech Szałkowscy, zdobywając Puchar Burmistrza Pasłęka. Drugie miejsce zajęli Michał Tyburski i Krzysztof Goryński, natomiast na trzecim miejscu uplasowała się para Tomasz Mazurek i Piotr Beling.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom sportowej rywalizacji oraz dziękujemy za udział i stworzenie wspaniałej atmosfery podczas turnieju.

Pasłęckie Centrum Kultury i Aktywności już dziś zaprasza na kolejny turniej siatkówki plażowej, który odbędzie się 27 czerwca 2026 roku.

 

Galeria zdjęć

Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Pasłęka 7 Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Pasłęka 6 Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Pasłęka 5 Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Pasłęka 4 Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Pasłęka 3 Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Pasłęka 2 Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Pasłęka 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności