Miasto i Gmina Pasłęk

SPEKTAKL TEATRALNY PT. "LISTY Z DOMU WARIATÓW"

31 maja 2021 r. w sali widowiskowo - kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury odbyło się drugie przedstawienie spektaklu pt. „Listy z domu wariatów” na podstawie wierszy Tadeusza Zawadowskiego. Spektakl wyreżyserował Marcin Tomasik, scenografię przygotował Zygmunt Prończyk. Monodram w wykonaniu Mikołaja Guzka obejrzeli uczniowie szkół średnich z Pasłęka.

Galeria zdjęć

SPEKTAKL TEATRALNY PT. "LISTY Z DOMU WARIATÓW" SPEKTAKL TEATRALNY PT. "LISTY Z DOMU WARIATÓW" SPEKTAKL TEATRALNY PT. "LISTY Z DOMU WARIATÓW" SPEKTAKL TEATRALNY PT. "LISTY Z DOMU WARIATÓW"
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności