Przedłużenia terminu zgłaszania kandydatów na członków Pasłęckiej Rady Seniorów
Informuje się, że do dnia 31 marca 2026 r. w ramach wyborów członków Pasłęckiej Rady Seniorów wpłynęło jedno zgłoszenie kandydata.
W związku z powyższym, w celu umożliwienia powołania Pasłęckiej Rady Seniorów, termin zgłaszania kandydatów zostaje przedłużony do dnia 30 kwietnia 2026 r.
Zgłoszenia kandydatów należy składać na zasadach i w trybie określonym w Zarządzeniu Nr 10/25 Burmistrza Pasłęka z dnia 16 stycznia 2026 r. w sprawie organizacji naboru uzupełniającego kandydatów na członków Pasłęckiej Rady Seniorów oraz ustalenia terminu Zebrania Wyborczego dotyczącego wyboru członków Rady.
Zachęca się osoby uprawnione oraz podmioty działające na rzecz seniorów do aktywnego udziału w procesie zgłaszania kandydatów.
