Miasto i Gmina Pasłęk

PREMIERA SPEKTAKLU PT. "MAŁY KSIĄŻĘ"

22 kwietnia 2023 r. w sali widowiskowo - kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury odbyła się premiera spektaklu pt. „Mały Książę” w wykonaniu Grupy Teatralnej Pasłęckiego Ośrodka Kultury. Spektakl wyreżyserował Marcin Tomasik - aktor Teatru im. A. Sewruka w Elblągu oraz prowadzący Grupę Teatralną. Przedstawienie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem widzów, którzy nagrodzili spektakl gromkimi brawami. Podczas premiery obecny był także pan Mirosław Siedler - dyrektor Teatru im. a. Sewruka w Elblągu.

 

Gratulujemy wszystkim aktorom!

 

OBSADA:

Aniela Dziemidowicz

Oliwia Wiśniewska

Amelia Markiewicz

Zofia Rzymska

Kasia Mazuryk

Michael Albartowicz

 

Dziękujemy bardzo mecenasom, którzy objęli patronatem XI Pasłęcką Wiosnę Teatralną:

JAROSŁAWOWI MIELNIKOWI – DYREKTOROWI GENERALNEMU SERY ICC PASŁĘK

WOJCIECHOWI ŻYLISOWI - PREZESOWI ZARZĄDU BRANIEWSKO-PASŁĘCKIEGO BANKU SPÓŁDZIELCZEGO Z SIEDZIBĄ W PASŁĘKU

HENRYKOWI ORŁOWSKIEMU – PREZESOWI PRZEDSIĘBIORSTWA HANDLOWO-USŁUGOWEGO HEOPS

 

Galeria zdjęć

DSC04860 DSC04876 DSC04878 DSC04881 DSC04882 DSC04886 DSC04895 DSC04905 DSC04910 DSC04912 DSC04919 DSC04957 DSC04969 DSC04975 DSC04702 DSC04977
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności