Miasto i Gmina Pasłęk

Pomocnicy św. Mikołaja w Przedszkolu Samorządowym nr 2

Już po raz kolejny w Mikołajki do najmłodszych mieszkańców Pasłęka przyjechali na motocyklach pomocnicy św. Mikołaja. Tego dnia głośny orszak zjawił się też w Przedszkolu Samorządowym nr 2.

Motomikołaje uświetnili swoją obecnością jeden z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci dni w roku. Oprócz wielkich worków z prezentami, dzieci otrzymały dużo radości i niezapomnianych wrażeń. Dzień zakończył się pamiątkową sesją zdjęciową. Mamy nadzieję na następne niezapomniane spotkanie. Mikołajową akcję przygotowała Pasłęcka Grupa Motocyklowa.

Wszystkim pomocnikom św. Mikołaja, wspaniałemu Olafowi i Elfom serdecznie dziękujemy za okazane serce i poświęcony czas. Dzielmy się dobrem nie tylko w Święta! Pamiętajmy, że „czyny przemawiają bardziej niż słowa”.

 

Z wyrazami szacunku i wielkimi podziękowaniami - Dzieci i pracownicy Przedszkola Samorządowego nr 2

 

 

info: Przedszkole Samorządowe nr 2

 


Galeria zdjęć

DSC07894 DSC07906 DSC07916 DSC07920 DSC07923 DSC07931 DSC07939 DSC07953 DSC07955 DSC07968 DSC07970
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności