Miasto i Gmina Pasłęk

Podziękowanie Prezesa Zarządu ZNP w Pasłęku

W dniu 27 czerwca 2024 r. Pan Bogdan Pobiarżyn, ponownie wybrany na stanowisko Prezesa Zarządu Związku Nauczycielstwa Polskiego w Pasłęku, podziękował Staroście Elbląskiemu Maciejowi Romanowskiemu za nieocenione wsparcie oraz zaangażowanie w działania na rzecz rozwoju oświaty i pracowników edukacji w powiecie elbląskim.
Dzięki wspólnej determinacji, zaangażowaniu i wsparciu szkół oraz nauczycieli w codziennej pracy, można doskonalić się jako społeczność edukacyjna, dbając szczególnie o rozwój uczniów i uczennic.

Info i foto: www.powiat.elblag.pl  

 

 

Galeria zdjęć

IMG-20240626-WA0000 IMG_20240626_12WA0001
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności