Burmistrz Pasłęka Pani Elżbieta Wasiuk otrzymała oficjalne podziękowanie od władz samorządowych Gminy Głuchołazy za zaangażowanie w akcję pomocową na rzecz mieszkańców dotkniętych skutkami powodzi.