Miasto i Gmina Pasłęk

Podziękowanie od władz Gminy Głuchołazy

Burmistrz Pasłęka Pani Elżbieta Wasiuk otrzymała oficjalne podziękowanie od władz samorządowych Gminy Głuchołazy za zaangażowanie w akcję pomocową na rzecz mieszkańców dotkniętych skutkami powodzi.

Galeria zdjęć

Podziękowanie_1 Podziękowanie_2
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności