Miasto i Gmina Pasłęk

Plener Malarski - wernisaż w Aniołowie

W piątek, 5 lipca 2024 roku w malowniczej miejscowości Aniołowo odbył się wernisaż i wystawa prac malarskich, zorganizowane w ramach XIX Zlotu Miłośników Aniołów. Wydarzenie to zostało zrealizowane we współpracy Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi "Aniołowo" i Pasłęckiego Ośrodka Kultury. 
Wernisaż uświetniła swoją obecnością Burmistrz Pasłęka Pani Elżbieta Wasiuk oraz Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury Pani Izabela Wiśniewska. W wydarzeniu uczestniczył również Sołtys Sołectwa Aniołowo Pan Zbigniew Cieśla wraz z małżonką, a także delegacja zagraniczna z Niemiec i Francji.
Podczas wernisażu zaprezentowano prace malarskie lokalnych artystów, które cieszyły się  zainteresowaniem licznie przybyłych gości. Wystawa była doskonałą okazją do promocji twórczości artystycznej regionu oraz integracji miłośników sztuki i aniołów z różnych zakątków Polski i świata.

Działanie to uzyskało wsparcie finansowe ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Zarządu Powiatu Elbląskiego oraz Gminy Pasłęk.

Galeria zdjęć

XIX_zlot_milosn_aniolow_05072024_009 DSC04226 DSC04204 DSC04208 DSC04210 DSC04212 DSC04215 DSC04216 DSC04219 DSC04221 DSC04225 XIX_zlot_milosn_aniolow_05072024_006 DSC04232 DSC04234 DSC04236 DSC04240 DSC04247 DSC04259 DSC04260 DSC04271 DSC04280 XIX_zlot_milosn_aniolow_05072024_008 XIX_zlot_milosn_aniolow_05072024_021 XIX_zlot_milosn_aniolow_05072024_023
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności