Miasto i Gmina Pasłęk

Pasłęcki Samorząd wspiera 33. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Z przyjemnością informujemy, że Pasłęcki Samorząd aktywnie włącza się w 33. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w Zespole Szkół w Pasłęku, przekazując wyjątkowe dary na licytację.

Burmistrz Pasłęka Pani Elżbieta Wasiuk z dumą wspiera tę szczytną inicjatywę, przekazując na licytację:

- pasłęckiego misia;
- kolację z Burmistrzem Pasłęka w wybranej restauracji, która stanie się niezapomnianą okazją do rozmowy o przyszłości miasta oraz jego rozwoju;
- 2 bilety na operetkę „Zagadka tenora kochanka czy żona” wraz z voucherem na romantyczną kolację dla dwojga oraz lekcję gry w golfa na prestiżowym polu golfowym Sand Valley;
- kosz pełen słodyczy z wyjątkowym piórem Burmistrza Pasłęka, którym podpisywane było m.in. powołanie na burmistrza;
- zestaw gadżetów gminy Pasłęk, w skład którego wchodzą: termos, kalendarz, krawat, jedwabna apaszka, kubek, długopis, świeczka zapachowa, koszulka oraz długopis.

Zapraszamy wszystkich do aktywnego uczestnictwa w licytacji, która stanowi doskonałą okazję nie tylko do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale i do zdobycia przedmiotów związanych z naszym miastem i jego władzami.

Nie czekaj – weź udział w licytacji, pomóż i poczuj się częścią tej pięknej inicjatywy!

Siema !!!

 

 

 

Galeria zdjęć

20250122_153432 20250122_145655 20250122_113725 20250122_145132 20250123_100744
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności