Miasto i Gmina Pasłęk

Outdoor Learning w klasie 5b

W ramach działań programu Outdoor Learning, interdyscyplinarnego naliczania przedmiotów przyrodniczych, klasa 5b ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Pasłęku, wybrała się na wycieczkę do Parku Ekologicznego.

Rozpoczęto od pieczenia kiełbasek na ognisku, a następnie przeprowadzono gry i zabawy zespołowe, które uczyły komunikacji i wzajemnego wsparcia. Zadaniem uczniów była także obserwacja przyrody w lesie i w związku z tym doskonalenie umiejętności polonistycznych, matematycznych i przyrodniczych. Zajęcia w plenerze są wartościowym doświadczeniem edukacyjnym łączącym naukę, zabawę i kontakt z naturą, służą integracji klasy i budowaniu pozytywnych relacji rówieśniczych.

Info i foto: SP3 w Pasłęku

Galeria zdjęć

Outdoor learning w kl. 5b_1 Outdoor learning w kl. 5b_2 Outdoor learning w kl. 5b
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności