Miasto i Gmina Pasłęk

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze - Strażnik Miejski

Burmistrz Pasłęka ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miejskim w Pasłęku: Strażnik Miejski - pełny etat

Dokumenty aplikacyjne przyjmowane są do 28 lutego 2022 r. do godziny 15.30.
Dokumenty należy składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Pasłęku w godzinach
pracy Urzędu, pl. św. Wojciecha 5, 14-400 Pasłęk, w zaklejonych kopertach z napisem „Nabór na stanowisko strażnika miejskiego".

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności