Miasto i Gmina Pasłęk

Mistrzostwa w Biegach Przełajowych

25 października 2025 r. w Parku Ekologicznym odbyły się Mistrzostwa Województwa LDK w biegach przełajowych oraz Drużynowe Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Związku Lekkiej Atletyki i Zrzeszenia LZS. Bardzo dobrze w tych zawodach wypadli reprezentanci pasłęckich klubów, którzy zdobyli łącznie 11 medali.

Złote medale wywalczyli:

- Milena Kamińska (U14, 1500 m, Polonia Pasłęk),
- Julia Plawgo (OPEN, 2000 m, UKS Gimpas Pasłęk),
- Kacper Demski (U14, 1500 m, Polonia Pasłęk),
- Olaf Ekiel (U12, 1000 m, Polonia Pasłęk).

Srebrne medale zdobyli:

- Lena Gromala (U16, 2000 m, Polonia Pasłęk),
- Antoni Buska (U14, 1000 m, Polonia Pasłęk).

Brązowe medale wywalczyli:

- Julita Kołakowska (U14, 1000 m, Polonia Pasłęk) 

- Agata Tuniewicz (U16, 2000 m, Polonia Pasłęk) 

- Patrycja Wróbel (OPEN, 2000 m, UKS Gimpas Pasłęk) 

- Aleksandra Mankiewicz (U18 2000m, Polonia Pasłęk)

- Marcel Dorożyński (U18 3000m, Polonia Pas

łęk)

Klasyfikację drużynową klubów zarówno w LDK, jak i w LZS wygrała Polonia Pasłęk. W zawodach wystartowało ponad 350 zawodniczek i zawodników.

Gratulujemy zawodnikom i trenerom znakomitych wyników oraz życzymy dalszych sportowych sukcesów!

Galeria zdjęć

DSC_2251 DSC_2263 DSC_2269 DSC_2293 DSC_2306 DSC_2309 DSC_2314 DSC_2333 DSC_2337 DSC_2348 DSC_2362 DSC_2366
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności