Miasto i Gmina Pasłęk

"MAŁY KSIĄŻĘ" - SPEKTAKL W WYKONANIU GRUPY TEATRALNEJ PASŁĘCKIEGO OŚRODKA KULTURY

25 kwietnia 2023 r. w sali widowiskowo-kinowej POK wystawione zostały dwa seanse sztuki pt. "Mały Książę" w wykonaniu Grupy Teatralnej z Pasłęckiego Ośrodka Kultury. Był to trzeci i czwarty spektakl tej sztuki wystawiony w ramach XI Pasłęckiej Wiosny Teatralnej. Przedstawienie obejrzała młodzież z pasłęckich szkół podstawowych i liceów, która wypełniła salę po brzegi.

Spektakl wyreżyserował Marcin Tomasik - aktor Teatru im. A. Sewruka w Elblągu oraz prowadzący Grupę Teatralną.

Gratulujemy wszystkim aktorom!

 

OBSADA:

Aniela Dziemidowicz

Oliwia Wiśniewska

Amelia Markiewicz

Zofia Rzymska

Kasia Mazuryk

Michael Albartowicz

 

Dziękujemy bardzo mecenasom, którzy objęli patronatem XI Pasłęcką Wiosnę Teatralną:

JAROSŁAWOWI MIELNIKOWI – DYREKTOROWI GENERALNEMU SERY ICC PASŁĘK

WOJCIECHOWI ŻYLISOWI - PREZESOWI ZARZĄDU BRANIEWSKO-PASŁĘCKIEGO BANKU SPÓŁDZIELCZEGO Z SIEDZIBĄ W PASŁĘKU

HENRYKOWI ORŁOWSKIEMU – PREZESOWI PRZEDSIĘBIORSTWA HANDLOWO-USŁUGOWEGO HEOPS

Dziękujemy wszystkim Państwu za obecność na tegorocznej Wiośnie Teatralnej i już teraz zapraszamy za rok na kolejną, która dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń i emocji!

Film: https://www.youtube.com/watch?v=m9QVdDXULk8 

Galeria zdjęć

DSC05236 DSC05202 DSC05160 DSC05167 DSC05179 DSC05183 DSC05195 DSC05200 DSC05247
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności